http://www.festivalinfo.nl/festival/18740/Robin_Rotterdam_Unlimited/2015/
FESTIVAL: ROBIN ROTTERDAM UNLIMITED 2015
Robin Rotterdam Unlimited 2015
Rotterdam, Nederland
Robin Rotterdam Unlimited presenteert… Rotterdam! Juist! Alles wat een superdiverse internationale stad als Rotterdam te bieden heeft op het gebied van kunst en cultuur zit in het DNA van Rotterdam Unlimited. Een mix van de beste ingrediënten uit deze veelzijdige stad: een buzzing binnenstad vol muziek, podia, dans, eten, drinken en een bubbling mix van meer dan 189 verschillende nationaliteiten! Dit grensverleggende festival dompelt Rotterdam drie dagen lang onder in de nieuwste ontwikkelingen uit de grote stad op het gebied van muziek, dans, letteren, street-art, theater en Zomercarnaval.

Tijdens Robin Rotterdam Unlimited zal de havenstad DE hotspot van Nederland zijn. Met verschillende podia door de gehele binnenstad, op elke hoek van de straat (internationale) optredens en acts, de Zomercarnaval Straatparade en nog veel meer! Dance, hiphop, latin, poetry, kunst, folk, wereldmuziek. Het maakt niet uit wat jouw culturele hart sneller laat kloppen, Robin Rotterdam Unlimited brengt Nederland samen! En hou je vast, Robin RU is voor het grootste gedeelte geheel GRATIS toegankelijk!
BEVESTIGDE ARTIESTEN

POPULARITEITALFABETTyphoon
TYPHOON
Akwasi
AKWASI
Gentleman & The Evolution
GENTLEMAN & THE EVOLUTION
George Clinton & Parliament Funkadelic
GEORGE CLINTON & PARLIAMENT FUNKADELIC
Isri
ISRI
Gatto Gabriel
GATTO GABRIEL
Shan Ren
SHAN REN
Nilton Ramalho
NILTON RAMALHO
La Sra. Tomasa
LA SRA. TOMASA

GATTO GABRIEL CV | SURF ON OUR CLIENTS AND PLACES WORLDWIDE…

GATTO GABRIEL TOROS’TA

anamurgundem.com032Toros Üniversitesi Dans Topluluğu’nun düzenlediği etkinlik kapsamında çektiği kliple Mersin’i dünyaya tanıtan sanatçı Gatto Gabriel ve Steven Cyril, öğrenciler ile bir araya geldi.

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Konferansta konuşan Sanatçı Gatto Gabriel, Mersin’i ikinci bir evi gibi gördüğünü ve birçok etkinlikte Mersinlilerle olacağını belirtti.

Steven Cyril ise birkaç kez Türkiye’de turneleri olduğunu, bu bölgeyi tanıdıklarını ifade ederek Mersin’de kendini evinde gibi hissettiğini belirtti.

Soru cevap şeklinde geçen söyleşide soruları yanıtlayan Gabriel ve Cyril ikilisi, benimsediğiniz müzik türleri nelerdir sorusuna Gatto Gabriel,  “Müzik çok evrensel bir şey biz sadece tek bir müzik türünü sevmiyoruz, her çeşit müzikle uğraşıyoruz” dedi. Türk müziğini sevdiklerini de belirten Gabriel, yakında Türk sanatçı Ragga Oktay ile birlikte bir çalışmaları olacağının da müjdesini verdi.

“Latin müzik Türkiye’de ilgi görüyor mu?” sorusunu yanıtlayan Steven Cyril, “Özellikle salsa ve bachata olmak üzere Türkler Latin Müziğini gerçekten seviyorlar, zaten müzik evrensel bir dil olduğu için Türklerde oldukça ilgi gösteriyor” şeklinde konuştu.

“ALDIĞIMIZ EN BÜYÜK ÖDÜL MERSİNLİLERİN SAYGISI VE İLGİSİ”

Aldıkları ödüller sorusunu da yanıtlayan Gatto Gabriel, “Denizin sesi” anlamına gelen bir ödül kazandıklarını, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de bir plaket verdiğini ancak en büyük ödüllerinin Mersinlilerin kendilerine olan saygı ve ilgisi olduğunu ifade etti.

Lezzet konusunda da gelen soruları yanıtlayan ikili, tantuni ve ayranı çok sevdiklerini belirtti.

Soru cevap bölümünün ardından Gatto Gabriel’in Mersin’de “Press Play and Like” şarkısına çektiği klibi izlendi.

İzlenen klibin ardından Steven Cyril ve Gatto Gabriel ikilisi sahnede öğrenciler ile birlikte dans performansı sergilerken, Latin sanatçı Gabriel yeni çekeceği klibi içinde görüntüler kaydetti. Son olarak sanatçılara plaket verilirken, öğrencilerin sanatçılar ile fotoğraf çekimi ile etkinlik sona erdi.anamurgundem.com033anamurgundem.com034anamurgundem.com035anamurgundem.com036anamurgundem.com037

Toros Üniversitesi, Gatto Gabriel Ve Steven Cyril’i Ağırladı

Toros Üniversitesi, çektiği kliple Mersin’i dünyaya tanıtan Latin sanatçılar Gatto Gabriel ve Steven Cyril’i, öğrencilerle buluşturdu.
Toros Üniversitesi Dans Topluluğu tarafından 45 Evler Kampüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı. Etkinlikte öğrencilerle sohbet eden ve sorularını yanıtlayan Gatto Gabriel, Mersin’i ikinci bir evi gibi gördüğünü ve birçok etkinlikte Mersinlilerle olacağını söyledi. Steven Cyril ise birkaç kez Türkiye’de turneleri olduğunu, bu bölgeyi tanıdıklarını ifade ederek, Mersin’de kendini evinde gibi hissettiğini belirtti.
Müziğin evrensel bir dil olduğunu vurgulayan Gabriel, tek bir müzik türüyle değil, her çeşit müzikle uğraştıklarını dile getirdi. Türk müziğini sevdiklerini de sevdiklerini söyleyen Gabriel, yakında Türk sanatçı Ragga Oktay ile birlikte bir çalışmaları olacağını açıkladı. Bugüne kadar “Denizin sesi” anlamına gelen bir ödül kazandıklarını, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de bir plaket verdiğini anlatan Gabriel, ancak en büyük ödüllerinin Mersinlilerin kendilerine olan saygı ve ilgisi olduğunun altını çizdi.
Steven Cyril de Latin müziğinin Türkiye’de ilgi gördüğünü belirterek, “Özellikle salsa ve bachata olmak üzere Türkler Latin müziğini gerçekten seviyorlar. Zaten müzik evrensel bir dil olduğu için Türkler de oldukça ilgi gösteriyor” dedi.
İki sanatçı, tantuni ve ayranı çok sevdiklerini de söyledi.
Gatto Gabriel’in, Mersin’de “Press Play and Like” şarkısına çektiği klibinin de izlendiği etkinlikte, Gabriel ve Cyril, öğrenciler ile birlikte dans performansı sergiledi. Gabriel’in yeni çekeceği klibi için görüntüler kaydettiği etkinlikte, sanatçılara plaket verildi.

http://www.mersintimes.com/spor/tour-of-mersin-basliyor/
http://www.ulasimdaniletisime.com/haber/guncel-97032/tour-of-mersin-sona-erdi/5018.html
http://www.platformdergisi.com/yazi/haberler/12596/tour-of-mersinde-ikinci-gun-yarislari-tamamlandi#.Vxy4BzCLSM8
http://www.mersinkent.com/mobil/haber/551/tour-of-mersin-bisiklet-yarislari-basliyor.html
http://www.milliyet.com.tr/mersin-uluslararasi-bisiklet-turu-tour-mersin-yerelhaber-1310110/
http://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/mersin-haberleri/tour-of-mersin-start-icin-gun-sayiyor_270260/

http://www.spor33.com/haber-37305-Tour-Of-Mersin-basliyor.html

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ikincisini yapacağı tur, 14-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek

MERSİN (AA) – Mersin Valiliği himayesinde Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla bu yıl ikincisi yapılacak “Mersin Uluslararası Bisiklet Turu”, 14-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Mersin Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, tura Letonya, Hollanda, Kosova, Azerbaycan, Kuveyt, Belarus, Dubai, İngiltere, Litvanya ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 10 ülkeden 13 takım şampiyonluk için pedal çevirecek.

Yarışların ilk etabı 14 Nisan Perşembe günü Anamur Ören’de başlayıp, Gülnar Yanışlı mevkisinde bitecek. 15 Nisan’da ise Gülnar Yanışlı’dan başlayacak ve Mersin Özgecan Barış Meydanı’nda bitecek olan tur, 16 Nisan’da Tarsus’tan başlayıp yine Mersin Özgecan Barış Meydanı’na kadar sürecek.

Turun son günü olan 17 Nisan’da ise Mersin Özgecan Barış Meydanı’ndan start alan sporcular, Toroslar Soğucak mevkisinden dönerek tekrar Mersin Özgecan Barış Meydanı’ndaki bitiş noktasına ulaşmalarıyla yarış tamamlanacak.

Dört gün sürecek olan yarışlarda ayrıca 15-16-17 Nisan tarihlerinde Özgecan Barış Meydanı’nda sahne alacak olan ünlü Latin müzik sanatçısı Gatto Gabriel’in vereceği konser ile Mersin Üniversitesi Step Takımı ve Dans Sporları Federasyonu Mersin İl Temsilciliği dansçıları maratona renk katacak.

Venezuelalı sanatçı kliple Mersin’i dünyaya tanıttı

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA) – VENEZUELALI müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.
Avrupa’nın ‘En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü’ sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin’de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu…

Abone olmak için dhaabone@dha.com.tr adresine mesaj atınız

Venezuelalı Sanatçı Kliple Mersin’i Dünyaya Tanıttı

Venuzuelalı müzisyen Gatto Gabriel, “Press play and like” adlı şarkısına Mersin”de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.

BİRÇOK ÜLKEDE YAYINDA

Avrupa”nın “En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü” sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin”de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu. Aynı zamanda Youtube ve kendi sosyal medya hesapları ile hayranlarının oluşturduğu klip 7 milyon izleyiciye ulaştı. Klipte yoğunluklu olarak Mersin, Adana ve Paris”te çekilen görüntülere yer veren Gatto Gabriel, dünyadaki sevenlerinin özellikle görüntüler nedeni ile Mersin”i çok sevdiğini söyledi. Son yıllarda sık sık Mersin”e gelerek konser verdiğini belirten Gatto Gabriel, klip nedeni ile ABD, Venezuela, Türkiye, Hollanda, Belçika”da insanların şarkıya büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.

“MERSİN BÜYÜLÜ BİR YER”

Mersin”in hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gatto Gabriel, “Mersin, Türkiye”nin en güzel illerinden biri. Harika ve farklı yerleri var. Mağaralar, güzel bir deniz, harika bir sahil şeridi, sıcakkanlı arkadaşlar beni çok mutlu ediyor. Doğru bir yerdeyim çünkü Mersin büyülü bir yer. Arkadaşlarım, güzel hava, gökyüzü, deniz, güzel yerler var. Mersin, her şeyin bir araya geldiği yer. Buraya gelmek, burada kalmak için çok nedenim var. Mersin benim evim, bu yüzden buraya geldim. Burası benim yerim” diye konuştu.

Venezuelalı Sanatçı Kliple Mersin’i Dünyaya Tanıttı

VENEZUELALI müzisyen Gatto Gabriel, “Press play and like” adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.

Avrupa’nın “En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü” sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin’de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu. Aynı zamanda Youtube ve kendi sosyal medya hesapları ile hayranlarının oluşturduğu klip 7 milyon izleyiciye ulaştı. Klipte yoğunluklu olarak Mersin, Adana ve Paris’te çekilen görüntülere yer veren Gatto Gabriel, dünyadaki sevenlerinin özellikle görüntüler nedeni ile Mersin’i çok sevdiğini söyledi. Son yıllarda sık sık Mersin’e gelerek konser verdiğini belirten Gatto Gabriel, klip nedeni ile ABD, Venezuela, Türkiye, Hollanda, Belçika’da insanların şarkıya büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.

“MERSİN BÜYÜLÜ BİR YER”

Mersin’in hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gatto Gabriel, “Mersin, Türkiye’nin en güzel illerinden biri. Harika ve farklı yerleri var. Mağaralar, güzel bir deniz, harika bir sahil şeridi, sıcakkanlı arkadaşlar beni çok mutlu ediyor. Doğru bir yerdeyim çünkü Mersin büyülü bir yer. Arkadaşlarım, güzel hava, gökyüzü, deniz, güzel yerler var. Mersin, her şeyin bir araya geldiği yer. Buraya gelmek, burada kalmak için çok nedenim var. Mersin benim evim, bu yüzden buraya geldim. Burası benim yerim” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Venezuelalı Sanatçı Kliple Mersin'i Dünyaya Tanıttı

Venezuelalı sanatçı kliple Mersin’i dünyaya tanıttı

VENEZUELALI müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.

Venezuelalı sanatçı kliple Mersini dünyaya tanıttı
28 Ağustos 2016 Pazar 13:40 tarihinde eklendi.
VENEZUELALI müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.
Avrupa’nın ‘En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü’ sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin’de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu. Aynı zamanda Youtube ve kendi sosyal medya hesapları ile hayranlarının oluşturduğu klip 7 milyon izleyiciye ulaştı. Klipte yoğunluklu olarak Mersin, Adana ve Paris’te çekilen görüntülere yer veren Gatto Gabriel, dünyadaki sevenlerinin özellikle görüntüler nedeni ile Mersin’i çok sevdiğini söyledi. Son yıllarda sık sık Mersin’e gelerek konser verdiğini belirten Gatto Gabriel, klip nedeni ile ABD, Venezuela, Türkiye, Hollanda, Belçika’da insanların şarkıya büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.
“MERSİN BÜYÜLÜ BİR YER”
Mersin’in hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gatto Gabriel, “Mersin, Türkiye’nin en güzel illerinden biri. Harika ve farklı yerleri var. Mağaralar, güzel bir deniz, harika bir sahil şeridi, sıcakkanlı arkadaşlar beni çok mutlu ediyor. Doğru bir yerdeyim çünkü Mersin büyülü bir yer. Arkadaşlarım, güzel hava, gökyüzü, deniz, güzel yerler var. Mersin, her şeyin bir araya geldiği yer. Buraya gelmek, burada kalmak için çok nedenim var. Mersin benim evim, bu yüzden buraya geldim. Burası benim yerim” diye konuştu.
 • GATTO VE STEVEN MERSİN’DE …

  www.hamitizol.com/icerik-tr- gatto -ve-steven numbers inde-54.html

  Yeni Güney Gazetesi Imtiyaz Sahibi Hamit İzol’u ziyaret eden eden ziyaret Gato Gabrielve Steven Steelo, Mersin’e daha önce the defalarca geldiklerini ve 

 • El Gatto Gabriel Brioni Altieri Y Sus Amigos Lloraras Flv

  video.feysbukvideo.de / djjUUsW-iKT.video

  6 May 2013 – El Gatto Gabriel Brioni Altieri Y Sus Amigos Lloraras Flv dinle, El Gatto Gabriel Brioni Altieri Y Sus Amigos Lloraras Flv facebook, El Gatto 

 • Gatto Gabriel Steven Cyril Latin SON’S MALATYA DA   – Where Vent

  www.wherevent.com>  Turkey  >  Malatya  >  Yeşilyurt  >  Yeşilyurt

  5 May 2013 – ÜNLÜ Latin SANATÇILAR Gatto Gabriel Steven Cyril Latin SON S dünya turunda ki programlarında 1 15 Mayıs da Türkiye olacaklar the …

 • Beat Machine & Gatto Gabriel Turkey Tour 2010 Video izle Gökay 

  www.biyografim.net>  Gökay Iravul  >  Gökay Iravul Videoları

  Gökay Iravul Videoları izle Beat Machine & Gatto Gabriel Turkey Tour 2010 – Biyografi TV – Yeni Nesil Biyografi Bankası – Biyografim.net.

 • Taksim’de carnival heyecanı – Milliyet.com.tr

  sanat.milliyet.com.tr/taksim-de-karnaval-heyecani/…/12…/default.htm

  12 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming 

 • Venezuela’lı Latin Müzik Grubu Gatto Gabriel ziyareti – ÖZEL Dis 

  mersindisdunyasi.com / tr / etkinlikgoster.php? id = 2

  Venezuela’lı Latin Müzik Grubu Gatto Gabriel ziyareti. 20 Haziran 2009 Cumartesi. Venezuela’lı Latin Müzik Grubu Gatto Gabriel’in hastanemizi ziyareti.

 • sevgi – WebStarts

  sevgi.webstarts.com / gff.html

  Los Del Dinero – Ella Sabe Que Yo 16. Cybertrackz Allstars Feat Annette – Adikshon 17. Area 51 – Noche De Fantasias 18. Ghetto Flow Feat Gatto Gabriel – Naka 

 • Melih ÜNLÜ – Türkiye | LinkedIn

  tr.linkedin.com/pub/melih-ünlü/65/70/79a

  İstanbul, Türkiye – SU okulda Öğrenci: Boğaziçi Üniversitesi

  CEO / MD Gatto Records – Gatto Gabriel … Mert Caliskan Student at Istanbul Teknik Üniversitesi, Emre charm. SU okulda Öğrenci: İstanbul Teknik … Nergis Erdem

 • Taksim’de Carnival Coşkusu | Haber Sizden – İSTANBUL – guncel 

  www.gezikolik.com>  Kategoriler  >  Haber Sizden  >  guncel

  14 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming 

 • Un Gatto Pervertito! Attentive All Vostro Gatto! [Hq] izle | indir

  videoixir.com/izle/…/un- gatto -pervertito-considerate-al-vostro gatto -hq.html

  Historia De Un Amor (bir Aşk Hikayesi) – Ana Gabriel [hq] · Hemen izle izlemek için buraya   Hemen izle. Un Gatto Pervertito! Attentive All Vostro Gatto! [Hq].

  • Mersin Üniversitesi – Latin & Son’s Konseri – Kampus Haber

   www.kampushaber.org>  Üniversiteler  >  Mersin Üniversitesi

   23 Kas 2010 – dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye gels ve sadece Mersin ‘the sahne alan grup, kalabalık ekip ile bir sahne balances. Gatto Gabriel, Greg Castle 

  • Dansın büyüsü Sanko Park’ta başladı – Gaziantep guncel Gazetesi 

   www.guncelgazete.com/detay.php?id=37725

   3 May 2011 – Gaziantep Sanko Park AVM’deki muhteşem Dance Kampanyası dünyaca Ünlü Latin sanatçısı Gatto Gabriel’in Canlı performansı eşliğinde 

  • Talimhane `the Latin Atesi – Haber34

   www.haber34.com>  Kültür ve Sanat Haberleri

   14 Agu 2008 – Karnavalın and Büyük sürprizi, dünyaca Ünlü preforming sanatçıları Gatto Gabriel Stee-loo `ve bir araya nun gelerek kurdukları” Latin Lovers ” 

  • Haber 10 – İstanbul’da sanat Kultur-

   www.haber10.com/haber/134814

   14 Agu 2008 – Karnavalın and Büyük sürprizi, dünyaca Ünlü preforming sanatçıları Gatto Gabriel ve Stee-Loo’nun bir araya gelerek kurdukları “Latin Lovers” 


   • Cuba Santiago Videolar – Travel Videos

    tr.travideos.com / search / cuba + + santiago cuba

    Adana park’ta cafe cuba tarafından organize edilen ve gatto gabriel ve steven cyril’in Canlı performanslarının olduğu dünya dance Günü kutlamaları’nda Ç.Ü..

   • los | edebiyatyapmak

    edebiyatyapmak.wordpress.com / tag / release /

    14 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming 

   • the | edebiyatyapmak

    edebiyatyapmak.wordpress.com / tag / the /

    14 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming 

   • Carnival | edebiyatyapmak

    edebiyatyapmak.wordpress.com / tag / carnival /

    14 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming 


    • Shantel “Drum Live” da sahne alacak CNNTurk.com

     www.cnnturk.com>  guncel Konular  >  Değişimin Sesi

     14 Agu 2008 – Karnavalın and Büyük sürprizi, dünyaca Ünlü preforming sanatçıları Gatto Gabriel ve Stee-Loo’nun bir araya gelerek kurdukları “Latin Lovers” 

    • Victor Da Silva – Preforming bilgileri – transfermarkt.tr

     www.transfermarkt.com.tr/tr/victor-da-silva/…/spieler_190206.html

     Massimiliano Gatto Gabriele Venturi   Djiby N’Diaye, Marco Burato, Federico Franchini, Massimiliano Gatto, Victor Da Silva, Gabriele Venturi, Halil Gjoshi, Juri

    • Atalanta – Oyuncu değişikliği, oyuncu transferleri 2013/2014 

     www.transfermarkt.com.tr/tr/atalanta/transfers/verein_800.html

     Serie B? Leonardo Gatto. Kanat sol. 21. AC Pisa 1909 · Prima Divisione – B  …. 30.06.2016 – Atalanta Oyuncu profilin · git · Gabriele Zamagna. Müdürü Spor 

    • Yazdır – Sosyal Haber

     www.sosyalhaber.com/yazdir/884/index.html

     14 Agu 2008 – Karnavalın and Büyük sürprizi, dünyaca Ünlü preforming sanatçıları Gatto Gabriel ve Stee-Loo’nun bir araya gelerek kurdukları” Latin Lovers” 

    • Not Enrique Vila-Matas’ın dediğine Göre Gabriel Garcia Marquez bu öykünün dünyanın and iyi öyküsü olduğunu söylermiş. Matas   “Si, il gatto (Evet, bir kedi).”.

    • Mersin Üniversitesi / / Latin & Son’s Konseri

     cevretoplulugu.mersin.edu.tr / icerik.php? hid = 3874

     6 May 2010 – Dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye gels ve sadece Mersin’de sahne alan grup, kalabalık ekip ile bir sahne balances. Gatto Gabriel, Greg Castle 

     • Gokay Dasdan – Google+

      https://plus.google.com/116532348451114239783

      9 May 2012 – Grubun solisti GATTO GABRIEL, 2011 yılında Almanya’nın Köln has inde düzenlenen bir Odul töreninde Yilin and iyi Latin Müzik sanatçısı 


      • Latin rüzgârı haberi

       www.haberinyeri.net/latin-ruzgari-27842h.htm

       17 Agu 2008 – Gecede Kübalı grup “Los Chicos de Cuba”, Türkiye’nin and Latin iyi müzik DJ’i ‘DJ Fox, “Gatto Gabriel ile Stee-Loo’nun kurdukları’ Latin 

      • İstanbul Carnival Heyecanında | Parca Pizza

       www.parcapizza.com / kultur-ve … / istanbul-carnival-heyecaninda.html

       Türkiye’nin and Latin iyi müzik DJ’i ‘DJ FOX’un müzikleri ile daha da renklenecek karnavalın and Büyük Ünlü sürprizi dünyaca preforming sanatçıları Gatto Gabriel 


       • Bu ISIM Senin Neyin Oluyor?

        www.mersinuniversitesi.net/forum/forum-oyunlari/bu-isim…/235/?

        gatto gabriel, Internet arattır, aradabi mersine gelir, iyi arkadaştır =) şarkıcı daha çok latin Tarzi söyler, işte Böle Bisi D. ridiculus: gatto gatto Ayri gabriel Ayri; D

        • Taksim’de carnival heyecanı – Lifeinbursa.com

         www.lifeinbursa.com/haberx/67041/8/taksimde_karnaval_heyecani.htm

         13 Agu 2008 – Grubun üyelerinden Gatto Gabriel and son geçtiğimiz aylarda Marc Anthony’nin Hollanda da gerçekleşen muhteşem konserinde preforming  • Venezuelalı sanatçı kliple Mersin’i dünyaya tanıttı

  Venezuelalı müzisyen Gatto Gabriel, ’Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.

  Venezuelalı sanatçı kliple Mersin’i dünyaya tanıttı

  Avrupa’nın ’En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü’ sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin’de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu. Aynı zamanda Youtube ve kendi sosyal medya hesapları ile hayranlarının oluşturduğu klip 7 milyon izleyiciye ulaştı. Klipte yoğunluklu olarak Mersin, Adana ve Paris’te çekilen görüntülere yer veren Gatto Gabriel, dünyadaki sevenlerinin özellikle görüntüler nedeni ile Mersin’i çok sevdiğini söyledi. Son yıllarda sık sık Mersin’e gelerek konser verdiğini belirten Gatto Gabriel, klip nedeni ile ABD, Venezuela, Türkiye, Hollanda, Belçika’da insanların şarkıya büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.

  “MERSİN BÜYÜLÜ BİR YER”

  Mersin’in hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gatto Gabriel, “Mersin, Türkiye’nin en güzel illerinden biri. Harika ve farklı yerleri var. Mağaralar, güzel bir deniz, harika bir sahil şeridi, sıcakkanlı arkadaşlar beni çok mutlu ediyor. Doğru bir yerdeyim çünkü Mersin büyülü bir yer. Arkadaşlarım, güzel hava, gökyüzü, deniz, güzel yerler var. Mersin, her şeyin bir araya geldiği yer. Buraya gelmek, burada kalmak için çok nedenim var. Mersin benim evim, bu yüzden buraya geldim. Burası benim yerim” diye konuştu. Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA)

 • Venezuelalı sanatçı kliple Mersin’i dünyaya tanıttı

  Venezuelalı müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.
  Bu haber 6 kere okunmuş.28 Ağustos 2016, Pazar – 15:04

  Venezuelalı Sanatçı Kliple Mersin’i Dünyaya Tanıttı

  Müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin’de klip çekti.

  Venezuelalı Sanatçı Kliple Mersin'i Dünyaya Tanıttı

  Venuzuelalı müzisyen Gatto Gabriel, ‘Press play and like’ adlı şarkısına Mersin‘de klip çekti. Klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere birçok müzik kanalında yayınlandı.

  BİRÇOK ÜLKEDE YAYINDA

  Avrupa‘nın ‘En iyi Latin Müzik Sanatçısı Ödülü’ sahibi Gatto Gabriel, sık sık geldiği Mersin‘de bir şarkısına klip çekti. 52 katlı Metropol binasında başlayan klip, başta ünlü müzik kanalı MTV, Vevo olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanarak müzikseverlerle buluştu. Aynı zamanda Youtube ve kendi sosyal medya hesapları ile hayranlarının oluşturduğu klip 7 milyon izleyiciye ulaştı. Klipte yoğunluklu olarak Mersin, Adana ve Paris‘te çekilen görüntülere yer veren Gatto Gabriel, dünyadaki sevenlerinin özellikle görüntüler nedeni ile Mersin‘i çok sevdiğini söyledi. Son yıllarda sık sık Mersin‘e gelerek konser verdiğini belirten Gatto Gabriel, klip nedeni ile ABD, Venezuela, Türkiye, Hollanda, Belçika‘da insanların şarkıya büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.

  MERSİN BÜYÜLÜ BİR YER”

  Mersin‘in hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gatto Gabriel, “Mersin, Türkiye‘nin en güzel illerinden biri. Harika ve farklı yerleri var. Mağaralar, güzel bir deniz, harika bir sahil şeridi, sıcakkanlı arkadaşlar beni çok mutlu ediyor. Doğru bir yerdeyim çünkü Mersin büyülü bir yer. Arkadaşlarım, güzel hava, gökyüzü, deniz, güzel yerler var. Mersin, her şeyin bir araya geldiği yer. Buraya gelmek, burada kalmak için çok nedenim var. Mersin benim evim, bu yüzden buraya geldim. Burası benim yerim” diye konuştu.

  http://www.sondakika.com/haber/haber-venezuelali-sanatci-kliple-mersin-i-dunyaya-8734823/

   

  GATTO GABRIEL CNN TURK

  Talimhane bölgesinin otel işletmelerinden Larespark Hotel, Eresin Taksim Premier, Nippon Otel, Grand Öztanık, Eterno Hotel ve The Madison Hotel bir araya gelerek yarın akşam Talimhane’de Latin ve Caraibean rüzgarı estirecek.

  Bir geceliğine tam bir karnaval havasında geçecek etkinlik, Brezilya’dan bu özel gece için gelen ve Milton Lopes Show ekibine eşlik edecek Samba ve Latin dansçıları ve müzisyenlerinin Talimhane caddelerindeki yürüyüşleriyle başlayacak.

  Gece “Samba” gösterileri, ateş dansçıları, Brezilyalı dansçıların sergileyeceği gösteriler ve çeşitli animasyonlarla Talimhane
  sokaklarında sürecek.

  Latin şarkıcılardan oluşan ünlü “Los Chicos de Cuba” grubunun sahne alacağı etkinlik, Türkiye’nin en iyi Latin müzik DJ’i “DJ FOX”un müzikleri ile devam edecek.

  Karnavalın en büyük sürprizi, dünyaca ünlü performans sanatçıları Gatto Gabriel ve Stee-Loo’nun bir araya gelerek kurdukları “Latin Lovers” müzik grubunun sahne alması olacak.

  öne çıkanlar

  CNN Türk @cnnturk 11 Feb 2016. Cumhurbaşkanı … ‘Gatto Gabriel – Press Play and Like’ klibi Mersin’de çekildi.

  Canlı yayında ‘Kahve ağzı’ kavgası | Hür Haber – Türkiye Haberleri

  www.hurhaber.com/canli-yayinda-kahve-agzi…/haber-490135

  Translate this page

  Nov 1, 2012 – CNN Türk‘te yayınlanan Medya Mahallesi’nde Akif Beki ve Ayşenur Arslan … Toros Üniversitesi, Gatto Gabriel ve Steven Cyril’i ağırladı.